LEKKO I W FORMIE

Schody dębowe

„Lekko i w Formie”, to Schody z balustradą szklaną to wyjątkowy model, który łączy w sobie nowoczesny design z funkcjonalnością. Wykonane na konstrukcji drewnianej z centralnym policzkiem o grubości 160 mm, prezentują się niezwykle elegancko i lekko. Ich stopnie, o pogrubionej grubości 80 mm, zostały montowane bezpośrednio do policzka z wykorzystaniem niewidocznego systemu montażu, co nadaje im wyjątkową lekkość i nowoczesny charakter.

Balustrada szklana o grubości 16 mm, zamontowana na rotulach do stopnia, zapewnia nie tylko bezpieczeństwo, ale także dodaje wnętrzu lekkości i przestrzenności. Dodatkowo, wokół otworu stropu zastosowano dodatkową balustradę, która harmonijnie komponuje się z całą konstrukcją.

Całość podkreślają płyty fornirowane w kolorze schodów, montowane do ściany, oraz oświetlenie LED, które podświetla fornirowaną ścianę boku stopnia, dodając mu nowoczesnego wyrazu.

Schody z balustradą szklaną z pewnością stanowią niezwykłą ozdobę każdego wnętrza. Cały projekt został wykonany w Katowicach, gdzie nad jego realizacją razem z nami czuwał nasz doświadczony architekt, zapewniając perfekcyjne dopasowanie do indywidualnych potrzeb klienta oraz najwyższą jakość wykonania.

Kontakt

Schody tel. 607 344 299

Meble tel. 794 110 463