Nowoczesne schody ze Śląska - firma Strzałka

Projektujemy i wykonuje ekskluzywne schody drewniane na terenie Śląska i całej Polski. Tworzymy schody ażurowe, dywanowe, gięte, kręte, stalowe
i zabiegowe z różnego rodzaju drewna. Najczęściej zamawiane są schody dębowe i schody jesionowe. Wszystkie schody robimy na zamówienie, według indywidualnego projektu Klienta. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą schodów.


Szukając najwłaściwszego rozwiązania dla swojego wnętrza, warto przyjrzeć się zabudowom skierowanym do potrzeb i gustów osób nie tylko nowoczesnych i stylowych, ale także praktycznych. Jesteśmy firmą zajmującą się projektowaniem i realizowaniem koncepcji ekskluzywnych schodów na terenie Gliwic, Katowic, Rybnika, Tychów i Wodzisławia Śląskiego.

Wiemy, że wykonywane przez nas instalacje, oprócz bezpośredniego celu funkcjonalnego, mogą jednocześnie pełnić funkcję dekoracyjną, dzięki czemu odmienią wygląd wnętrza, w którym są obecne, i zaznaczą charakter jego właściciela. Odpowiednie dla siebie rozwiązanie znajdą tu jednak nie tylko wielbiciele minimalizmu, ale również ci, którzy łakną klasycznego designu w uwspółcześnionym wydaniu.


Co sprawia, że ​​schody są nowoczesne?

Powiedzielibyśmy, że nowoczesność to ponad wszystko kwestia podejścia do spraw Klienta. W bieżących projektach staramy się łączyć naszą wiedzę z Twoimi indywidualnymi potrzebami i pomagać Ci dzięki umiejętnościom technicznym w tworzeniu nowych, wspaniałych projektów schodów.

Wiedząc, jak ważne jest odpowiednie podejście do kwestii designu, staramy się wychwytywać trendy w branży i doskonale spajać je z naszą filozofią ich budowy. Kiedy tworzymy nowoczesne schody na zamówienie w Gliwicach, Katowicach, Rybniku, Tychach i Wodzisławiu Śląskim za każdym razem hołdujemy zasadzie, że muszą być one lekkie, być swoistym dziełem sztuki i inspirować. Kiedy idziesz po tego typu zabudowie wykonanej przez nas, chcemy, abyś czuł się szczęśliwy i naprawdę swobodny.

Nasze schody wewnętrzne to coś więcej niż architektura: stanowią serce domu, nawet jeśli nie jesteś tego świadomy. Nowoczesne wzornictwo przybiera aktualnie najróżniejsze formy, od robiących prawdziwe wrażenie zabudowań kręconych po ciekawe i nietuzinkowe rozwiązania ażurowe, które działają na wyobraźnię, przyciągając wzrok, aż po schody dywanowe i na konstrukcji stalowej dostosowane do bardziej minimalistycznych wnętrz. Przy projektowaniu nowoczesnych schodów ważne jest, aby stworzyć koncepcję, która nie tylko doda wnętrzu stylu i elegancji, ale również spełni Twoje wygórowane oczekiwania pod względem funkcjonalności.


Nowoczesne schody: Gliwice, Katowice, Rybnik, Tychy, Wodzisław Śląski

Dzięki śledzeniu najlepszych osiągnięć technologicznych możemy być dumni, że staramy się przekraczać granice nowoczesnego designu. Wciąż się rozwijamy, próbując sprostać nawet tym wymaganiom, które do tej pory wydawały się zbyt skomplikowane, a nawet niemożliwe. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że schody na zamówienie mogą zmienić wizualną stronę pomieszczenia niemal zupełnie, dlatego nigdy nie zostajemy w tyle, jeżeli chodzi o trendy w stylu i wykorzystanie materiałów we współczesnych schodach.


Ekskluzywne i dopasowane do wyższego standardu schody – Gliwice, Katowice, Rybnik, Tychy, Wodzisław Śląski

Ekskluzywne i dopasowane do wyższego standardu schody – Gliwice, Katowice, Rybnik, Tychy, Wodzisław Śląski

Z drugiej strony nowoczesne schody wewnętrzne często powstają z jednego materiału, takiego jak drewno dębowe albo jesionowe, lub wykorzystują staranne połączenie kontrastowych kolorów, łącząc w sobie beton i drewno bądź konstrukcję stalową obsadzoną drewnianymi stopniami. Innym przypadkiem są współczesne schody kręcone, które szczególnie popularne stają się w tych środowiskach mieszkalnych, w których przestrzeń jest cenna, a ich użytkownicy nie chcą rezygnować z niepowtarzalnego stylu.


Nasze schody na zamówienie to rozwiązanie nie tylko dla mieszkań i domów prywatnych!

Nasze doskonale dopasowane do infrastruktury i życzeń Klientów schody na zamówienie dostępne w Gliwicach, Katowicach, Rybniku, Tychach i Wodzisławiu Śląskim to rozwiązanie idealne nie tylko dla domów i mieszkań. Bardzo często tego typu nowoczesne i ekskluzywne schody mogą być niezwykłą ozdobą także dla obiektów historycznych, gdzie kontrastują z oryginalnymi elementami, takimi jak rzeźbienia lub tradycyjne cegły.

Ciekawe metalowe wykończenia to popularne rozwiązanie uzupełniające niepowtarzalny charakter drewnianych schodów wewnętrznych, podobnie jak i samo niezwykłe drewno, wykorzystywane przez nas do wykonania całości konstrukcji bądź jedynie stopni: szczególnie cieszący oko i niezwykle trwały dąb i jesion. Nasze projekty wyposażone są zazwyczaj w unikalne i bardzo stylowe konstrukcje balustrad, czego doskonałym przykładem są wykonane już przez nas realizacje: Wytrwała elegancja, Nierozłączne z modą lub Zakręcona stabilność. To najciekawsze produkcje na zamówienie!


Poznaj niepodważalne zalety naszych schodów!

Konstrukcje drewniane wykonane są z materiału przyjaznego dla środowiska i bezpiecznego w porównaniu do plastiku lub innych polimerów. Wytwarzamy trwałe, odporne na zużycie produkty przy użyciu nowoczesnego sprzętu i przetwarzamy je zgodnie ze znormalizowanymi technologiami.

Nasze schody wewnętrzne na zamówienie posiadają wiele zalet, są to między innymi:

  • długa żywotność,
  • ekologiczny materiał naturalny,
  • estetyczny wygląd,
  • bogaty wybór możliwych aranżacji,
  • wysokiej jakości okucia.

Wypełnij swoją przestrzeń razem z nami!

Zainspiruj się naszymi dotychczasowymi realizacjami i stwórz idealny projekt rozwiązania dla siebie! Dziś zamówienie drewnianych schodów wewnętrznych nie stanowi problemu, ponieważ już nas znalazłeś i z łatwością uzyskasz dostęp do usług doświadczonych i niezawodnych fachowców, którzy stworzą idealne schody w Gliwicach, Katowicach, Rybniku, Tychach i Wodzisławiu Śląskim! Współpracując z nami, zapewniasz sobie kompletne rozwiązanie i oszczędzasz na dodatkowych kosztach związanych ze znalezieniem właściwego wykonawcy, bo już go masz.

Stosowanie wysokiej jakości surowców, materiałów i kształtek pozwala nam realizować projekt zgodnie z oczekiwaniami Klientów. Nasze produkty to przede wszystkim rozwiązania stabilne, nieulegające wytarciu i odkształceniom przy zmianie parametrów otoczenia. W Strzałce cieszymy się możliwością ścisłej współpracy z Klientem, zaczynając od samego projektu, aż po montaż niepowtarzalnych wewnętrznych schodów na zamówienie, zapewniając, że tworzymy realizacje, o których zawsze marzyłeś.

Kontakt

Schody tel. 607 344 299

Meble tel. 794 110 463