Schody Strzałka
Na podłożu betonowym

Odpowiednio użyty beton to materiał, który można wykorzystać nie tylko jako podporę, ale także do podkreślenia stylu każdego wnętrza. Stosowany jest głównie jako substancja zewnętrzna w budownictwie i projektowaniu, ale równie dobrze sprawdza się we wnętrzu, szczególnie jeśli chcesz mieć poczucie solidności i stabilności.

Praktycznie każdy projekt można przekształcić w fizyczną konstrukcję wykonaną z cementu, zwłaszcza podpory schodów. Nasze drewniane schody na betonie dostępne są w Gliwicach, Katowicach, Rybniku, Tychach oraz Wodzisławiu Śląskim.

Drewno to jeden z materiałów wykorzystywanych w budownictwie od dawna i nie dzieje się tak bez powodu. Tworzenie drewnianych schodów na betonie to rozwiązanie idealne głównie ze względu na niski koszt, dużą wytrzymałość i możliwość stworzenia niemal dowolnego projektu. Konstruowanie pięknych drewnianych schodów to jednak zadanie dla doświadczonych ekspertów, dlatego warto zadbać, by ich wykonaniem zajęła się sprawdzona firma.

Proponowane przez nas drewniane schody to konstrukcja, która doskonale sprawdzi się szczególnie we wnętrzach klasycznych albo w nowoczesnych, ale bardziej przestronnych obiektach mieszkalnych. Dzięki solidnej, ciężkiej podbudowie wspaniale łączyć się będzie z przestrzeniami starych budynków, kamienic, dużych i eleganckich domów, oraz willi. Tak stworzone schody spodobają się przede wszystkim tym, którzy poszukują mocnego akcentu nadającego finalny rys ich idealnej aranżacji wnętrza, stanowią bowiem doskonałą przeciwwagę dla innych, delikatnych wizualnie rozwiązań.

Stworzone przez nas schody na betonie z Gliwic, Katowic, Rybnika, Tychów i Wodzisławia Śląskiego to konstrukcje wykonywane tylko na zamówienie. Zarówno wysokość, kształt, jak i szerokość każdego elementu zostanie dokładnie dopasowana do Twoich wymagań, ponieważ chcemy stworzyć dla ciebie schody, które służyć będą ci przez wiele lat. Sprawdź, co potrafimy i przekonaj się, że nie mogłeś trafić lepiej! Skontaktuj się z nami jak najszybciej!

Kontakt

Schody tel. 607 344 299

Meble tel. 794 110 463