Schody drewniane Katowice


Jesteśmy uznanym na rynku producentem nowoczesnych schodów wewnętrznych. Realizujemy projekty na zamówienie na podstawie wysokiej jakości surowców drewnianych. Naszą ofertę kierujemy zarówno do mieszkańców i przedsiębiorców zarówno z Katowic, jak i całej aglomeracji śląskiej.

Każdą realizację zaczynamy od szczegółowego wywiadu z Klientem i poznania jego potrzeb oraz miejsca, w którym będzie odbywać się montaż – wymiarów, charakteru i stylistyki. Następnie nasi projektanci przystępują do ekspresowej wyceny oraz przygotowania wizualizacji koncepcji wykonawczej. Ostatnim etapem jest instalacja przez naszych techników. Gwarantujemy, że wdrożenia spełniają najwyższe, międzynarodowe normy bezpieczeństwa.

Wysokiej jakości schody na indywidualne zamówienie

Wciąż podnosimy jakość naszych usług, biorąc udział w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach branżowych oraz podejmując się najbardziej nietypowych i wymagających zleceń. Każda konstrukcja jest wykonywana na podstawie szczegółowych wytycznych Klienta i zgodna z nimi w najdrobniejszych detalach. Wśród naszych realizacji są głównie schody:

  • klasyczne drewniane, wykonane najczęściej z dębu,
  • gięte i półkowe, bardzo minimalistyczne i nowoczesne, polecane szczególnie do niewielkich pomieszczeń apartamentowych,
  • bardzo nietypowe, acz solidne i estetyczne „na beton”,
  • niezwykle wytrzymałe rozwiązania na stalowych konstrukcjach,
  • popularne i atrakcyjne wizualnie tzw. dywanowe.

Wykonywane przez nas realizacje charakteryzują się przede wszystkim wysoką wytrzymałością, ergonomią i bezpieczeństwem. Kładziemy również nacisk na aspekty projektowe i śledzimy najnowsze trendy w branży. Gwarantujemy, że każde kolejne zlecenie jest zgodne z aktualnie obowiązującym wzornictwem, dopasowane do kolorystyki danego wnętrza.

Solidne i trwałe schody na konstrukcji stalowej w Katowicach

Solidność i niezwykła wytrzymałość to cechy, które charakteryzują oferowane przez nas schody na konstrukcjach stalowych, cieszące się niesłabnącym zainteresowaniem, szczególnie wśród odbiorców komercyjnych z obszaru Katowic i aglomeracji Górnego Śląska.

Wysoka odporność jest efektem stosowania nowoczesnych technologii wykonawczych i najlepszych surowców. Stanowią idealny wybór do każdego rodzaju pomieszczeń.

Minimalistyczne schody gięte i półkowe

Niewielkich rozmiarów, estetyczne schody gięte i półkowe stanowią dobre rozwiązanie w przypadku mieszkań z antresolą lub dwupiętrowych apartamentów o niewielkiej przestrzeni użytkowej. Zajmują minimalną ilość miejsca, pozwalając jednocześnie cieszyć się z ich funkcjonalności i świetnego wyglądu.

Ich minimalistyczny charakter bardzo dobrze komponuje się z większością wnętrz. Tworzą one bardzo atrakcyjnie wyglądające kompozycje wraz z energooszczędnym oświetleniem LED-owym. Stwarzają wrażenie bardzo lekkich, jednakże specjalna technologia produkcji i montażu gwarantuje pełne bezpieczeństwo i zachowanie wszelkich walorów ergonomicznych.

Nowoczesne schody na beton dla Klientów z Katowic

Funkcjonalność sprawia, że schody na beton są bardzo często wybieranym rozwiązaniem zarówno w przypadku budynków wielorodzinnych, jak i obiektów biurowych na terenie Katowic. Wszystko dzięki ich unikatowym właściwościom. Łączą one zalety płynące z ich industrialnego charakteru, stanowiąc jednocześnie praktyczną metodę komunikacji.

Łączenie drewna i masy betonowej jest bardzo efektywnym i atrakcyjnym wizualnie rozwiązaniem. Tego typu nowoczesne konstrukcje są stosowane również w starszych, zabytkowych kamienicach oraz historycznych willach. Nasi fachowcy pomogą Ci je dopasować do każdego wnętrza.

Klasyczne schody z drewna dębowego

Eleganckie wnętrza wymagają wyjątkowych rozwiązań, dlatego nasze wysokiej jakości schody drewniane na zamówienie wykonujemy z najlepszych surowców, m.in. uznanego w branży drewna dębowego. Nasze umiejętności artystyczne gwarantują, że dostarczymy Ci zarówno solidną, jak i stylową realizację.

Przyjazne środowisku konstrukcje z naturalnych materiałów to nie tylko ekologiczne, lecz również trwałe rozwiązanie. Gwarantują długą żywotność, a wysokiej klasy okucia dopełniają całości. Dodatkowo drewno jest konserwowane impregnatami, które tworzą warstwę ochronną zabezpieczającą je przed działaniem wilgoci i skutkami intensywnej eksploatacji.

Praktyczne i modne schody dywanowe

W ostatnim czasie coraz większą popularność zdobywają praktyczne schody dywanowe, których elementy są wykonane tak, by przypominały dywan. Brak obecności tradycyjnych płyt i belek nośnych pozwala na znaczne zaoszczędzenie miejsca.

Pozbawienie konstrukcji niektórych części sprawia, że schody idealnie komponują się z minimalistycznymi wnętrzami. Są niezwykle estetyczne i nad wyraz praktyczne. Warto się na nie zdecydować, jeżeli dysponujemy ograniczoną przestrzenią.

Schody drewniane w Katowicach

Nasze przedsiębiorstwo stolarskie zajmuje się budową trwałych, eleganckich i co najważniejsze atrakcyjnych cenowo schodów na zamówienie w Katowicach oraz na terenie aglomeracji górnośląskiej.

Fachowe doradztwo, najlepsi projektanci i technicy z wieloletnim doświadczeniem to atuty, na które warto zwrócić uwagę. Do każdego projektu podchodzimy z tą samą pasją, realizując go w ścisłej współpracy z Klientem. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt

Schody tel. 607 344 299

Meble tel. 794 110 463