Schody Strzałka
Na konstrukcji stalowej

W ostatnim czasie niezwykłą popularność zyskują nasze schody na konstrukcji stalowej dostępne na terenie Gliwic, Katowic, Rybnika, Tychów i Wodzisławia Śląskiego. To bardzo efektowne rozwiązanie polega na połączeniu metalowej struktury nośnej i drewnianych stopni, a czasem również balustrad. Elementy ze stali, które biegną po obu stronach schodów, są dostarczane w postaci pozwalającej uzyskać zawsze bardzo elegancki i ekskluzywny styl zabudowy.

Stopnie są wykonywane są przez nas z dowolnego rodzaju drewna, przy czym najpopularniejsze są te dębowe i jesionowe, podczas gdy balustrada składać się może z paneli szklanych, zamocowanych między stalowymi nierdzewnymi ramami lub z giętych, metalowych elementów.

Prezentowane przez nas schody na konstrukcji stalowej zapewniają najobszerniejsze możliwości pod względem projektowania. Doskonale będą się prezentować w dowolnym stylu wnętrza niezależnie od preferencji jego właściciela. Stal wspaniale harmonizuje z tak wieloma materiałami, że wyjątkowo łatwo łączyć go ze z różnymi dekoracjami, tworząc niepowtarzalne ozdoby wnętrza.

Ze względu na to, że stalowa rama wytrzymuje duże obciążenia, schody na niej oparte mogą być wyposażone w masywną poręcz, szerokie i eleganckie stopnie oraz inne elementy dekoracyjne. Nasze schody na konstrukcji stalowej są mniej obszerne niż te w całości drewniane i dzięki temu nie zajmują zbyt wiele cennego miejsca w pokoju, dając przy tym wrażenie optycznej lekkości. Jest to szczególnie korzystne rozwiązanie zwłaszcza w przypadku niewielkich przestrzeni.

Wykonywane i montowane przez nas schody na konstrukcji stalowej z Gliwic, Katowic, Rybnika, Tychów i Wodzisławia Śląskiego to produkty na zamówienie. Możemy więc dobrać dla Ciebie idealny rozmiar, właściwy styl wykończenia, a także uwzględnić Twoje uwagi na każdym etapie projektowania. Wysokość, kształt i szerokość każdego elementu jest wyjątkowa, bo dopasowana do potrzeb naszego Klienta. Przekonaj się o tym sam, kontaktując się z nami w sprawie rozwiązania idealnego dla Twojego wnętrza. Czekamy!

Kontakt

Schody tel. 607 344 299

Meble tel. 794 110 463