Schody drewniane Gliwice


Produkujemy nowoczesne schody drewniane wewnętrzne na zamówienie. Nasze realizacje doceniły już setki odbiorców indywidualnych i komercyjnych na terenie Gliwic. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, począwszy od pierwszego kontaktu i spotkania z Klientem, przez kompleksowe doradztwo na etapie koncepcji i szczegółową wycenę, po fachowe wykonawstwo i serwis. Dajemy Ci gwarancję bezpieczeństwa. Nasze projekty są zgodne z obowiązującymi normami w tym zakresie.


Solidne i trwałe schody wewnętrzne na zamówienie

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz stale rozwijane umiejętności techniczne pracowników i projektantów sprawiają, że wykonujemy każdą konstrukcję z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej wymagające zlecenia. W naszej codziennej pracy tworzymy m.in. schody:

  • na konstrukcji stalowej, o wysokich parametrach wytrzymałościowych,
  • półkowe, minimalistyczne i nowoczesne,
  • żelbetowe, tzw. na beton,
  • gięte, sprawdzające się na ograniczonych przestrzeniach,
  • dywanowe, atrakcyjne i modne w ostatnim czasie,
  • drewniane, solidne, wykonane z dębu.

Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy jakość wykonania. Dbamy też o ich staranny design. Niebanalne wzornictwo i kolorystyka zgodna z aktualnymi trendami to z pewnością cechy, jakimi można opisać portfolio naszego zespołu doświadczonych techników i projektantów.


Wytrzymałe schody na konstrukcji stalowej w Gliwicach

Wytrzymałe schody drewniane na konstrukcji stalowej są często wybierane przez mieszkańców i przedsiębiorców w Gliwicach. Solidność sprawia, że stanowią one racjonalny wybór na wiele lat. Dzięki zastosowaniu odpowiednich technik projektowych i technologii wykonawczych są nie tylko bardzo trwałe, lecz zapewniają również wygodne i ergonomiczne użytkowanie.

Realizacje oparte na konstrukcji stalowej cechuje również dobry wygląd i estetyka. Są dobrym wyborem szczególnie w obiektach o charakterze przemysłowym i na klatkach schodowych domów wielorodzinnych oraz bloków mieszkalnych.


Minimalistyczne schody półkowe

Zarówno schody wspornikowe, jak i półkowe to rozwiązania uważane przez wiele osób za ekstrawaganckie i podyktowane jedynie względami wizualnymi. Ich misterna budowa gwarantuje nie tylko świetny wygląd. Pozwalają one w łatwy sposób tworzyć m.in. antresole sypialne w mieszkaniach i apartamentach, które dysponują pomieszczeniami o wysokim suficie.

Tego typu projekty bardzo dobrze komponują się we wnętrzach o ograniczonej powierzchni, gdzie konieczne jest zapewnienie dojścia na piętro lub półpiętro. Wartym uwagi sposobem na ich uatrakcyjnienie i stworzenie unikatowego klimatu jest łączenie ze szkłem oraz nowoczesnym i energooszczędnym oświetleniem LED.


Schody na beton dla mieszkańców Gliwic

Funkcjonalne schody na beton to sposób na połączenie ciężkiego, industrialnego wystroju z lekkim i praktycznym rozwiązaniem komunikacyjnym. Świetnie podkreślają indywidualny design wnętrza. Często stosowane są na zewnątrz, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, by zastosować je w połączeniach w domu jednorodzinnym czy niewielkim biurowcu na terenie Gliwic.

Wykorzystanie drewna w połączeniu z betonową podbudową daje w efekcie bardzo atrakcyjne i solidne konstrukcje, które z powodzeniem stosowane są zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i starych kamienicach, eleganckich willach i budynkach o charakterze historycznym. Ich kształt, wysokość i szerokość można łatwo dopasować do każdej przestrzeni.


Eleganckie, drewniane schody dębowe

Klasyczne projekty drewniane na zamówienie pełnią zarówno funkcję użytkową, jak i dekoracyjną. Bogactwo tradycyjnej formy wraz z minimalistycznym wzornictwem gwarantuje, że rozwiązania takie jak wykonane z drewna dębowego schody gięte sprawdzą się w każdym wnętrzu o ograniczonej przestrzeni, które wymaga jednak połączeń komunikacyjnych pomiędzy piętrami.

Ekologia, długa żywotność oraz estetyka i możliwość dopasowania ich do praktycznie każdej aranżacji powodują, że trafiają one w gusta praktycznie każdego miłośnika dobrego designu. Stosujemy surowce wysokiej jakości, zaimpregnowane i nieulegające uszkodzeniom mechanicznym czy odkształceniom.


Modne schody dywanowe

Stylowe i modne schody dywanowe stanowią bardzo częsty wybór wśród naszych Klientów. Podstopnie i stopnie do złudzenia przypominające dywan nadają im atrakcyjny wygląd i wrażenie lekkości. Brak belek oraz płyt nośnych dodatkowo potęguje wrażenie minimalizmu. Jednocześnie stanowią one bardzo mocne i trwałe rozwiązania.

Ich specyficzna konstrukcja, pozbawiona wsporników, pozwala na dodatkowe wykorzystanie przestrzeni tuż pod schodami. Idealnie komponują się z przestrzeniami w różnym stylu – skandynawskim, minimalistycznym, klasycznym i historycznym. Są doceniane przez ekspertów wystroju wnętrz oraz architektów za prostotę, estetykę i czystość formy połączone z praktycznością i funkcjonalnością.


Nowoczesne schody na zamówienie w Gliwicach

Od wielu lat zajmujemy się fachowym doradztwem, projektowaniem i najwyższej klasy wykonawstwem ekskluzywnych i trwałych schodów na zamówienie w Gliwicach i na obszarze całego Śląska. Każda realizacja jest wykonywana według indywidualnie przygotowanego projektu, dobranego do potrzeb i wymagań Klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym portfolio i współpracy z nami!

Kontakt

Schody tel. 607 344 299

Meble tel. 794 110 463