Schody Strzałka
Dywanowe

Ciekawym rozwiązaniem, mogącym upiększyć każde wnętrze, są obecne w naszej ofercie schody dywanowe, które projektujemy i wykonujemy na terenie Gliwic, Katowic, Rybnika, Tychów i Wodzisławia Śląskiego. Wyróżniają się one przede wszystkim niezwykłą konstrukcją, która dzięki brakowi belek i płyt nośnych przypomina dywan spoczywający na niedostrzegalnych stopniach.

Tak skonstruowane rozwiązanie dodaje lekkości miejscu, w jakim zostanie zamontowane. Niezależnie od preferowanego wystroju wnętrza: minimalistycznych przestrzeni inspirowanych trendami skandynawskimi i japońskimi czy może bardziej designerskich aranżacji, schody dywanowe z całą pewnością stanowić będą wybór idealny. Cieszące oko konstrukcje pozbawione przepychu klasycznych rozwiązań pomogą stworzyć klimat prostoty, estetyki i czystości.

Dzięki instalacji pozbawionej licznych wsporników z łatwością wykorzystać można również miejsce znajdujące się pod tego typu zabudową. To zdecydowanie ułatwienie, szczególnie jeżeli poszukujesz funkcjonalności i rozwiązań praktycznych bądź jesteś posiadaczem niewielkiego mieszkania. Ze względów estetycznych schody dywanowe docenią również wszyscy, którzy szukają przejrzystości i delikatności w swoich wnętrzach, preferując otwarte przestrzenie.

Warto pamiętać, że choć schody dywanowe są aktualnie bardzo modne, to nawet wraz z przemijaniem trendów zachowają niezwykły styl oraz klasę. Nasze projekty sprawdzą się nie tylko w nowoczesnych i futurystycznych przestrzeniach, gdzie wykończone szklaną, bądź stalową balustradą będą niezmiennie zachwycać: równie dobrze prezentować się będą wśród klasycznych rozwiązań.

Projektowane i wykonywane przez nas konstrukcje to wyrób najwyższej klasy – stworzone z wysokogatunkowego drewna stopnie zawsze będą przykuwać wzrok i cieszyć oryginalnością. Jeżeli poszukujesz firmy, która zajmuje się projektami, instalacją i wykonaniem schodów dywanowych w Gliwicach, Katowicach, Rybniku, Tychach lub Wodzisławiu Śląskim, to nie zwlekaj. Czekamy na Twoją wiadomość!

Kontakt

Schody tel. 607 344 299

Meble tel. 794 110 463