METALOWA SIŁA- Schody dywanowe balustrada metalowa

Schody dębowe

Schody dywanowe z balustradą metalową wykonanymi z drewna dębowego, które dodają charakteru każdemu pomieszczeniu. Wykonane z najlepszego drewna dębowego, nasze schody dywanowe są mistrzowsko wykonane w Żorach.

Balustrada metalowa, wykonana z precyzją metaloplastyki, malowana proszkowo, harmonijnie łączy się z drewnianym pochwytem, idealnie pasującym do kolorystyki schodów dywanowych. Dzięki oświetleniu LED oraz wykończeniu listewkami w kolorze schodów, całość prezentuje się niezwykle efektownie, dodając elegancji i nowoczesności każdemu wnętrzu.

Nasze schody dywanowe z balustradą metalową nie tylko wyglądają pięknie, ale także są funkcjonalne i bezpieczne. Każdy stopień jest starannie wykończony, a balustrada zapewnia stabilność i bezpieczeństwo podczas korzystania z nich. Dodatkowo, nasze schody można dostosować do indywidualnych potrzeb i preferencji, zarówno pod względem wymiarów, jak i kolorystyki.

Zainstalowane z naszą specjalną ryczką, prezentują się jeszcze bardziej imponująco, zachwycając każdego, kto przekracza ich progi. Odkryj Metalową Siłę – stwórz swoją przestrzeń w sposób wyjątkowy i niepowtarzalny. Dzięki naszym schodom dywanowym z balustradą metalową, Twój dom nabierze nowego charakteru i uroku, który z pewnością będzie zauważony przez wszystkich, którzy go odwiedzą.

Kontakt

Schody tel. 607 344 299

Meble tel. 794 110 463