Schody drewniane Wodzisław Śląski


Niepozorna konstrukcja schodów nie może być pomijana w procesie planowania wyglądu wnętrz. Ciekawie zaprojektowana i dobrze wykonana z solidnych materiałów dodaje uroku każdej przestrzeni. Jakość produkcji ma również znaczenie z punktu widzenia bezpieczeństwa. Co ważne, schody wewnętrzne powinny być możliwie najlepiej dopasowane do wnętrza, aby nie zabierały cennej przestrzeni, zachowując przy tym pełną funkcjonalność.

Nasza firma z Wodzisławia Śląskiego wychodzi naprzeciw takim potrzebom. Produkujemy na indywidualne zamówienie nowoczesne schody do wszystkich rodzajów budynków. Proponujemy między innymi konstrukcje:

  • na konstrukcjach stalowych,
  • drewniane (między innymi dębowe i jesionowe),
  • dywanowe,
  • gięte,
  • półkowe.

Dlaczego warto nam zaufać? Możemy pochwalić się blisko 100-letnim doświadczeniem rzemieślniczym i 60-letnią obecnością na rynku. Zrealizowaliśmy już ponad 10 tysięcy niesamowitych projektów schodów wewnętrznych, które zawsze spotykały się z doskonałym odbiorem.


Schody na zamówienie – od projektu aż po montaż u Klienta

Współpraca z nami jest wyjątkowo opłacalna. Przygotowaliśmy kompleksową ofertę, w ramach której zajmiemy się projektem, produkcją oraz profesjonalnym montażem schodów wewnętrznych na miejscu. Tylko kilka kroków dzieli Cię od cieszenia się przepiękną i solidną konstrukcją w budynku.


Krok 1: Indywidualne projekty schodów – Wodzisław Śląski

Brak własnego projektu konstrukcji schodów nie stanowi dla nas żadnego problemu – możemy wykonać go od zera, na zamówienie! Zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy przygotują koncepcyjną wizualizację 3D zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami. Na każdym etapie skrupulatnie konsultujemy wprowadzanie rozwiązania i dajemy klientom pełny wgląd w postęp prowadzonych przez nas prac. Po zaprezentowaniu gotowej wersji koncepcyjnej jesteśmy otwarci na naniesienie ewentualnych poprawek. Gdy tylko projekt zostanie zaakceptowany, przekazujemy go do naszego działu produkcyjnego.


Krok 2: Proces produkcyjny – korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości materiałów

Gotowy projekt schodów wewnętrznych jest analizowany przez naszych specjalistów. Zależnie od rodzaju konstrukcji, odpowiednio dobieramy materiały drewniane lub metalowe, jak i potrzebne farby, lakiery oraz oleje. Jesteśmy perfekcjonistami – konstrukcje półkowe, dywanowe czy gięte zawsze produkujemy z troską o najdrobniejsze szczegóły. Wszystkie wykorzystywane materiały oraz gotowe produkty przechodzą skrupulatną kontrolę jakości.

Nasze konstrukcje schodów zabezpieczamy najlepszymi farbami i lakierami, które są w pełni bezpieczne dla człowieka i środowiska. Ponieważ inwestujemy w nowoczesny park maszynowy, możemy zrealizować nawet bardzo spektakularne projekty. Wyszukane ozdoby czy nietypowe formy schodów? Dla nas nie są one żadnym wyzwaniem!


Krok 3: Profesjonalny montaż schodów drewnianych

Ostatnim etapem jest przywiezienie gotowej konstrukcji i jej montaż bezpośrednio u klienta. Działamy między innymi na terenie Wodzisławia Śląskiego, gdzie zatrudniamy zespół kompetentnych pracowników. Zadbamy o to, aby konstrukcja nie tylko doskonale prezentowała się na miejscu, ale także była solidna. Swoje usługi realizujemy w możliwie najkrótszym czasie, pozostawiając po sobie nienaganny porządek.

Współpraca z naszą firmą Strzałka z Wodzisławia Śląskiego nie kończy się na tym etapie. Ponieważ jesteśmy odpowiedzialni za produkcję i montaż między innymi schodów wewnętrznych półkowych, giętych czy dywanowych, udzielamy długiej gwarancji. Nasze wyroby objęte są pełnym serwisem gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym. Zadbamy o to, aby nowoczesne konstrukcje stalowe lub drewniane zachowały swój piękny wygląd przez wiele długich lat.


Schody na zamówienie – ponadczasowe rozwiązania dostępne na wyciągnięcie ręki

Zadowolenie klienta jest dla nas zawsze najważniejsze. Doskonale znamy współczesne trendy mody, ale jesteśmy w stanie perfekcyjnie zrealizować każdy projekt schodów. Jesteś miłośnikiem minimalizmu i uwielbiasz stalowe, artystycznie gięte elementy ozdobne? A może stawiasz na styl klasyczny lub rustykalny i uwielbiasz ręcznie rzeźbione elementy drewniane, na przykład dębowe? To nie ma żadnego znaczenia – w firmie Strzałka z Wodzisławia Śląskiego potrafimy dopasować się do wszystkich, nawet najbardziej wyszukanych potrzeb.

Nasze projekty charakteryzują się ponadczasowością. Piękno giętych konstrukcji stalowych, stawianych na betonie czy półkowych schodów dębowych nigdy nie przemija. Jesteśmy specjalistami w swojej branży i doskonale wiemy, jak przygotować projekt, aby wzbudzał on podziw wszystkich pokoleń. Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się już dziś!


Zamów schody wewnętrzne i perfekcyjnie wykorzystaj wolną przestrzeń

Aby cieszyć się przytulnym i funkcjonalnym wnętrzem, trzeba przede wszystkim perfekcyjnie wykorzystać dostępną w nim przestrzeń. Wewnętrzne schody są dużą konstrukcją, ale pracownicy naszej firmy Strzałka z Wodzisławia Śląskiego wiedzą, jak odpowiednio dopasować ją do pomieszczenia. Formę schodów półkowych, giętych czy dywanowych zawsze przygotujemy pod konkretne warunki techniczne w budynku.

Sprawdź poprzednie realizacje i skontaktuj się z nami już dziś!

Kontakt

Schody tel. 607 344 299

Meble tel. 794 110 463