Strzałka
Schody dębowe

Wybór dębowych schodów do mieszkania lub domu ma wiele zalet. Oprócz ponadstandardowej trwałości, charakterystycznej dla tego drewna, cechują się one także niepowtarzalnym stylem. Od lat zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem schodów dębowych na terenie Gliwic, Katowic, Rybnika, Wodzisława Śląskiego oraz Tychów.

Drewno dębowe to materiał o dużej elastyczności, który można wykańczać na różne sposoby. Surowe lub poddane obróbce w celu zachowania jego naturalnego koloru może uzupełniać niemal każdy rodzaj wystroju wnętrza. Naturalny dąb jest delikatny i dyskretny w odcieniu, co sprawia, że ​​odważniejsze wybory dotyczące pozostałych elementów schodów będą się z nim wspaniale komponować. Pasować będzie także do wszelkich dodatków dekoracyjnych obecnych już w przestrzeni mieszkalnej: ciekawych aranżacji ścian, barwnych kwiatów czy dywanów.

Dąb sam w sobie stanowi ponadczasowy wyznacznik stylu i z pewnością sprawi, że nawet proste projekty schodów prezentować się będą imponująco i elegancko. Od surowego, nowoczesnego minimalizmu po rustykalny, tradycjonalistyczny design: każde pomieszczenie zyska na tego typu wyborze. Drewno to jest idealnym wyborem niezależnie od upodobań co do końcowego efektu. Przez lata piękno schodów dębowych nie wyszło ani na chwilę z mody, można więc śmiało przypuścić, że pozostanie w niej jeszcze na długo.

Odpowiednia twardość drewna sprawia, że ​​poszczególne elementy schodów nie będą wymagały naprawy ani wymiany przez wiele lat. Ponadto dąb nie należy do drzew rzadkich, co oznacza, że ​​jego użycie jest nie tylko bardziej przyjazne dla środowiska niż np. mahoniu, ale wiąże się także z tym, że ​​jego cena w porównaniu do jakości nie jest wygórowana.

Nasze usługi związane są między innymi z  dostosowanym do indywidualnych potrzeb projektowaniem i montażem schodów dębowych w Gliwicach, Katowicach, Rybniku, Tychach oraz Wodzisławie Śląskim. Jeżeli poszukujesz firmy, która zajmie się wykonaniem dla Ciebie takiej konstrukcji, nie musisz się dłużej zastanawiać. Zadzwoń już dziś i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

Kontakt

Schody tel. 607 344 299

Meble tel. 794 110 463