Strzałka
Schody półkowe

Szukasz efektownego, nowoczesnego rozwiązania dla swojego domu? Jesteś we właściwym miejscu. Do budowy naszych schodów używamy tylko najlepszych materiałów, więc możesz mieć pewność, że wszelkie stworzone przez nas konstrukcje będą trwałe i zawsze piękne.

Jesteśmy doświadczoną firmą zajmującą się m.in. projektowaniem i montażem schodów półkowych w Gliwicach, Katowicach, Rybniku, Tychach oraz Wodzisławiu Śląskim. To wyjątkowe, nowoczesne rozwiązanie swoją nazwę zawdzięcza wykorzystaniu półek do budowy pojedynczych stopni. Wprowadza to niezwykłą atmosferę w miejscu, w którym się znajdują. Schody półkowe posiadają bowiem podparcie jedynie od strony ściany, poza tym pozostają otwarte, a poszczególne ich stopnie zdają się unosić w powietrzu.

Ten rzadko spotykany rodzaj konstrukcji stwarza oszałamiające i nieporównywalne z innymi rozwiązaniami wrażenie prawdziwej lewitacji, co czyni go idealnym szczególnie we wnętrzach minimalistycznych i futurystycznych, gdzie idealnie komponować się będzie z wystrojem. Dzięki swojej przejrzystej strukturze schody półkowe idealnie nadają się także do pomieszczeń, w których światło gra kluczową rolę – nie posiadają bowiem wsporników, które mogłyby je zatrzymać.

Dla tych wszystkich, dla których designerskie połączenie piękna, funkcjonalności i nowoczesności staje się kryterium wyboru elementów wyposażenia domu, schody półkowe stanowić będą rozwiązanie doskonałe. Niezwykle modne i proste w swoim zamyśle dodadzą przestrzeni nietuzinkowego charakteru i zaskoczą znajomych.

Pomimo delikatnego wyglądu, schody te są wyjątkowo pewne i solidne. Aby zapewnić stabilność, system musi być wykonany z twardego wysokogatunkowego drewna przez odpowiednich specjalistów. Mamy duże doświadczenie w montażu takich instalacji. Nasze schody półkowe dostępne są w wielu miastach, m.in. w Gliwicach, Katowicach, Rybniku, Wodzisławiu Śląskim oraz Tychach. Pomożemy Ci zamienić pomysł w projekt i w końcu w jego wymarzoną realizację. Skontaktuj się z nami już teraz i przekonaj się sam!

Kontakt

Schody tel. 607 344 299

Meble tel. 794 110 463